Apie mokyklą

cropped-enklas.jpgProgimnazija veikia dviejuose pastatuose, esančiuose Senamiesčio teritorijoje : J.Biliūno g. 1 esančiame pastate veikia priešmokyklinė grupė ir 1-4 klasės, M.Riomerio g. 1 esančiame J. Tumo – Vaižganto gimnazijos pastate – 5-8 klasės. Šiuo atveju baigę progimnaziją mokiniai sėkmingai mokslus tęsia tame pačiame pastate esančioje gimnazijoje.
Privalumas yra tas, kad perėjus į gimnaziją, jiems dėsto tie patys mokytojai, išlieka tas pats klasės auklėtojas. Tarp progimnazijos 5-8 klasių mokinių ir gimnazistų vyksta glaudus bendradarbiavimas, bendri renginiai ir mokinių savivaldos veikla.
Progimnazijoje aktyviai vyksta sportinė veikla.  Aukšti mokinių sportiniai pasiekimai. Iniciatyvios mokytojų dalykų metodinės grupės, organizuojamos dalykų savaitės. Tamprus bendradarbiavimas su socialiniais parteriais: vyksta daug rajoninių renginių, kuriuose dalyvauja ir progimnazijos mokytojai ir mokiniai. Pradinių klasių mokinių užimtumas po pamokų iki 15.30 – veikia pailgintos dienos darbo grupė, organizuojama sportinė veikla.
Progimnazijai priskirti Laibgalių ir Kriaunų ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriai. Privalumas – tampri skyrių ir kaimo bendruomenių veikla, geros ugdymosi sąlygos, mokinių užimtumas po pamokų.

New Doc 2019-11-06 08.23.11 - Page 1